Aktuality

Fakultní nemocnice Olomouc otevřela nový pavilon G, svou první budovu projektovanou i stavěnou jedním dodavatelem
13. 9. 2023

Nový pavilon s pracovišti alergologie a imunologie, onkologie či infektologie a dalšími zprovoznila a slavnostně otevřela Fakultní nemocnice Olomouc. Budova se nachází v severozápadním cípu nemocničního areálu, za částku 182 milionů korun bez DPH ji postavila společnost OHLA ŽS, která zároveň obstarala i projektovou dokumentaci.

Přečíst
Z příspěvku zdravotníků oddělení alergologie pomohla Nadace Malý Noe znevýhodněným dětem
22. 2. 2021

Po celý rok odkládali ze svého platu jeho malou část a nakonec z toho bylo krásných 17 500 korun. Právě tuto sumu předaly sestřičky a lékař z Oddělení alergologie a klinické imunologie Fakultní nemocnice Olomouc na začátku února předsedovi správní rady Nadace Malý Noe Ing. Jaroslavu Strejčkovi. Dar poslouží jako pomoc sociálně a zdravotně znevýhodněným dětem.

Přečíst